Warning: Use of undefined constant WP_ENV - assumed 'WP_ENV' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/rafalolichwer/domains/mirrari.pl/public_html/wp-content/uploads/cache/8162a38b6242ffa1e4fd117cd6618d671712be68.php on line 7

Sesje indywidualne

Sesja indywidualna/konsultacja

Czasem potrzebna jest rozmowa, wypowiedzenie na głos tego, co siedzi w nas głęboko. W atmosferze szacunku, akceptacji, łagodności. Potrzebne jest czyjeś spojrzenie na nasz problem bez emocjonalnego zaangażowania. Czasem rozmowa pozwala poukładać klocki do właściwych pudełek, a samo wypowiedzenie ma już działanie oczyszczające i uwalniające.

Sesje skupione na wyznaczaniu celów i realizowaniu ich, coaching

Nie wiesz od czego zacząć? Pomogę Ci, czasem ten pierwszy mały krok jest właśnie tym milowym.

Sesje odkrywania własnego potencjału i realizowania go

Przy pomocy różnych narzędzi, również alternatywnych jak numerologia czy astrologia, docieramy wspólnie z klientem do jego potrzeb, pragnień i całego potencjału, jaki w sobie ma.

Hipnoza regresyjna

Słowo regres pochodzi z języka łacińskiego i oznacza cofanie się, ruch wsteczny. Na tym właśnie polega regres terapeutyczny – na cofaniu się do negatywnych przeżyć z przeszłości, które nie zostały odreagowane i przejawiają się w dorosłym życiu w postaci ciągle powtarzanych sytuacji, wzorców zachowań i reakcji emocjonalnych.

Sesja uwalniania blokad

Sesje uwalniania blokad wraz z odczytem z Kronik Akaszy – są najczęstszą metodą, z którą pracuję i szczególnie mi bliską. Podczas tej sesji sprawdzam przepływ energii w ciele i ewentualne blokady, które mają przełożenie na codzienne życie Klienta. Pracując z Polem sprawdzamy co stoi za tymi blokadami, jakie jest ich źródło, jak również, to, co jest potrzebne klientowi, aby to uwolnić i pozwolić energii płynąć.

Sesja odczytu z Kronik

Sesja polega na tym, że Klient zadaje ważne dla siebie pytania, a z Pola, przeze mnie, przychodzą do niego informacje, które są istotne dla jego rozwoju, pójścia do przodu lub głębszego i lepszego wglądu w daną sytuacje.