Kroniki Akaszy – Szczecin 11-12.06.2022

Czas na zmianę :)

  • Lokalizacja: Szczecin
  • Cena: 450 zł
  • Data rozpoczęcia: 11/06/2022
  • Data zakończenia: 12/06/2022
Czasami mamy poczucie, że utknęliśmy. Nie potrafimy sami znaleźć kierunku, chociaż wszystko w nas krzyczy o zmianę, o nową drogę, po której będziemy kroczyć w zgodzie z naszą Duszą, z naszym powołaniem. Ku spełnieniu i satysfakcji.
W takich chwilach potrzebujemy pewnych wskazówek, ale także, i może przede wszystkim, dotarcia do tego, czego tak naprawdę pragniemy. Również do tego, co stoi nam na przeszkodzie.
Jeśli jesteś obecnie właśnie na takim etapie, zapraszam Cię serdecznie na warsztat, podczas którego będziesz miał możliwość wykreowania swojej nowej rzeczywistości i stworzenia odpowiedniego podłoża do zmian.
Pracować będziemy z piękną przestrzenią Kronik Akaszy. W przestrzeni tej możemy odnaleźć wszystko, co jest nam potrzebne na danym etapie naszego życia. Warsztat przeznaczony jest dla wszystkich osób, które chcą świadomie doświadczyć jej uzdrawiającej mądrości i mocy. Nie jest ważne, czy ktoś miał wcześniejsze doświadczenia z Akaszą, czy też nie, spotkanie jest dla każdego, kto chce zrobić coś dobrego dla samego siebie.
Kroniki Akaszy to pole energoinformacyjne, w którym zapisane jest wszystko, każda nasza myśl, emocja, idea, cała nasza historia. Jest to rodzaj kosmicznej pamięci, bank informacji, w którym zapisane są wszystkie wydarzenia. To uniwersalna biblioteka zawierająca wszelkie możliwe informacje. Praktykując uważność bycia w Kronikach jesteśmy w stanie uzyskać ważne wskazówki, potrzebne do naszego rozwoju. Mamy możliwość uzyskania wglądu w przyczyny naszych blokad i wzorców, oraz w sposób absolutnie bezpieczny uwolnienia się od tego, co nam nie służy. W Kronikach znajdziemy również wskazówki odnośnie tego, czego w głębi serca pragniemy, oraz cały potencjał, który, o ile tylko nadamy mu moc sprawczą, może zrealizować się w przyszłości.
Jeśli więc potrzebujesz:
– uzyskać odpowiedzi na nurtujące Cię pytania
– uzyskać zrozumienie i większą akceptację
– uzdrowić jakąś część siebie samego
– odczuć spokój Duszy i uzdrawiającą moc Pola
– wybaczyć, pojednać się ze sobą lub z kimś
– spotkać się ze swoim wewnętrznym dzieckiem
– spotkać się ze swoimi Duchowymi Opiekunami
– odczuć swoje połączenie ze Źródłem
– otworzyć swoje serce na odczuwanie Miłości, wdzięczności i radości
– zrozumieć dlaczego coś się wydarzyło, jakie było źródło tej sytuacji, uzdrowić to i przetransformować
– lub po prostu popracować nad tym, aby otwierać się na tą przestrzeń i czerpać z niej dla siebie i innych
to zapraszam Cię serdecznie.
Na warsztatach nauczysz się:
– Jak czytać własne Kroniki oraz Kroniki innych osób
– Jak praktykować uważność na to, co przychodzi z Kronik Akaszy
– Jak otwierać Pole Serca i podnosić swoje wibracje, dokonując swojej przemiany i transformacji
– Jak uzyskiwać odpowiedzi na zadawane pytania, w każdym momencie i miejscu
Będziesz także pracował/a nad:
– Docieraniem do własnej mocy, mądrości i potencjału, jaki w sobie masz
– Precyzowaniem swoich marzeń i celów
Jest to warsztat, który dodaje skrzydeł, poszerza świadomość, percepcję i wzbogaca na wielu płaszczyznach.
Metody pracy podczas warsztatu:
Podczas każdego warsztatu łączę ze sobą różne metody, poddając się potrzebom grupy. Tym sposobem każdy warsztat jest jedyny i niepowtarzalny. Z pewnością jest to warsztat terapeutyczno-duchowy.
Jak w każdej pracy grupowej niezwykle ważny jest proces, który w tej grupie i w każdym uczestniku się zadziewa. Dlatego to co jest moim priorytetem to stworzenie atmosfery bezpieczeństwa, akceptacji i odpowiedniej przestrzeni dla każdego.
W naszej podróży wspierać nas będą medytacje prowadzone lub przy dźwiękach instrumentów (w tym podróż przy bębnie szamańskim), oraz mantry. Dodatkowo w miarę potrzeb grupy i możliwości czasowych: wahadełko, karty anielskie, elementy numerologii lub astrologii, praca z ciałem, ustawienia systemowe, dwupunkt i inne (ważne jest to, czego dana grupa potrzebuje i na co ona sama stworzy sobie przestrzeń). Pracujemy samodzielnie, w parach lub wspólnie, jako cała grupa.
Kwestie organizacyjne:
Termin warsztatu: 11-12.06.2022 (sobota 10-18, niedziela 10-15).
Miejsce: Miejsce CUD Ciało Umysł Dusza, Ul. Sienkiewicza 6/1, 71-355 Szczecin.
Kameralna grupa do 15 osób.
Koszt warsztatu: 450 zł. Zaliczkę w kwocie 50 zł proszę wpłacić na konto: 86 1020 5558 0000 8402 3318 9085 z dopiskiem Warsztaty Szczecin oraz swoim Imieniem i Nazwiskiem oraz numerem telefonu.
W cenie warsztatu materiały, ciepłe napoje oraz słodycze.
Przyjmuję zapisy oraz udzielam wszelkich niezbędnych informacji mailowo, telefonicznie bądź przez komunikator. Kontakt: 606930656, mail: olgabruszkowska@gmail.com
Kilka słów o mnie:
Nazywam się Olga Bruszkowska. Jestem absolwentką Bałtyckiego Instytutu Psychologii, w którym zdobywałam wiedzę i praktykę z zakresu psychologii konwencjonalnej i alternatywnej. Ukończyłam szereg kursów i warsztatów, miedzy innymi kurs Kronik Akaszy, kurs Hipnozy regresyjnej, kurs Dwupunktu, Roczną Szkołę Astrologii, Szkołę Mediacji i wiele innych. Zafascynowana jestem astrologią, hipnozą regresyjną, numerologią, ustawieniami metodą B.Hellingera a przede wszystkim Kronikami Akaszy, których tematykę zgłębiałam u Gabriell Orr (założycielki Akashic Records INC). Jako Certyfikowany Konsultant Kronik Akaszy prowadzę warsztaty, sesje i odczyty dla innych. W swojej pracy pomagam i wspieram osoby w czerpaniu z wszelkich bogactw i darów, jakie każdy w sobie ma oraz w uwalnianiu się od tego, co powinno już odejść.
Zapraszam serdecznie, to będzie niezwykła podróż 😊