Ustawienia – Czas Porządków

"Ustawienia – Czas porządków"

  • Lokalizacja: Szczecin
  • Cena: 550 zł
  • Data rozpoczęcia: 04/02/2023
  • Data zakończenia: 05/02/2023

Wyobraź sobie ten warsztat..
Przychodzisz na niego, bo coś Cię trapi, być może zobaczyłeś coś niedawno, być może męczysz się z czymś od lat.. Teraz jednak przyszedł moment, gdy czujesz, że już dłużej nie chcesz i nie możesz czekać. Twoja intuicja mówi Ci, że musisz wykonać krok, aby coś zmienić. I wykonujesz ten krok, stajesz do tego, stajesz do siebie. To już wielki sukces, że tu jesteś.
Idźmy więc dalej.
Wchodzisz na salę, zajmujesz sobie miejsce na krześle. Wokół są inne osoby, kierowane dokładnie tym samym co Ty. Jesteście tu, bo mieliście się tu znaleźć. Każdy jest darem na tym spotkaniu, jest tu dla siebie, ale jest też tu w służbie dla innych. Bez drugiego człowieka, bez tych osób, które tu się znalazły, nie zobaczyłbyś tego wszystkiego, co masz zobaczyć, co masz sobie uświadomić.. Jesteś tu bardzo ważny, Twoja obecność tu jest bardzo ważna.
Nie wiesz jeszcze z czym się spotkasz, nie wiesz, co Cię czeka, czego się dowiesz, ale to co wiesz, to to, że jest to dobry czas, najwyższy czas na.. porządki.
Bez względu jaki temat Cię sprowadza na to spotkanie, praca, relacje, zdrowie, dzieci, powołanie – ustawienia i praca z Polem pomaga uporządkować tematy.
Ale co oznacza to uporządkowanie?
Jeśli w Twoim życiu coś nie płynie tak jakbyś tego chciał, to ma to swoją przyczynę, swoje źródło. To właśnie zobaczymy.
Dalej pozwolimy Polu zaprowadzić porządki. Tu nie dodam nic więcej, bo Pole wskaże to co jest najważniejsze. I mimo, że przyszedłeś z tematem np. pracy, pokazać się mogą rzeczy, o których nie pomyślałeś, że są tak ważne.
„Wiedzące Pole”. Tak nazywał je B.Hellinger. To piękna nazwa. To Pole Wie. Wie co jest właściwe, wie, co jest najlepsze dla Ciebie. Praca w Polu pomaga nam dojrzeć rzeczy niezauważalne, odkryć niewidoczne dla oczu. To jak rozmowy Dusz. Tu analizy, rozbieranie tego co się pojawia na czynniki pierwsze, nie jest potrzebne. Tu ważne jest odczuwanie i to co się zmienia, co się uwalnia i transformuje w nas samych.
Ustawienia to głęboki proces i choć oczywiście możemy coś sobie uświadomić dzięki niemu, zobaczyć z innej perspektywy, zrozumieć, to to co jest najważniejsze, to zmiana która zadziewa się wewnątrz nas, w naszej podświadomości. A która potem ma swoje odbicie w realnej rzeczywistości.
Metody pracy podczas warsztatu:
Podczas każdego warsztatu łączę ze sobą różne metody, poddając się potrzebom grupy. Tym sposobem każdy warsztat jest jedyny i niepowtarzalny.
Jak w każdej pracy grupowej niezwykle ważny jest proces, który w tej grupie i w każdym uczestniku się zadziewa. Dlatego to co jest moim priorytetem to stworzenie poczucia jedności grupy, atmosfery bezpieczeństwa, akceptacji i odpowiedniej przestrzeni dla każdego.
Od kilku lat prowadzę warsztaty z Kronik Akaszy, podczas których często pojawia się element związany z ustawieniami. Nasze obecne spotkanie dedykowane jest głównie pracy ustawieniowej, natomiast, aby uzyskać jeszcze lepszy wgląd w siebie i kontakt ze sobą, przewiduję również różnego rodzaju ćwiczenia związane z pracą w Polu, zarówno w pojedynkę jak i w parach. Wszystko po to, byś z tych zajęć wyszedł z jeszcze większą wiedzą na swój temat, z odpowiedziami na pytania, które są dla Ciebie ważne, oraz wskazówkami co możesz lub powinieneś zrobić dalej.
W naszej podróży wspierać nas będą dźwięki instrumentów (w tym podróż przy bębnie szamańskim), oraz mantry. Dodatkowo karty anielskie, elementy numerologii lub astrologii, praca z ciałem, dwupunkt i inne (ważne jest to, czego dana grupa potrzebuje i na co ona sama stworzy sobie przestrzeń, moją rolą jest podążanie za tą potrzebą i dopasowanie sposobu i rytmu pracy). Pracujemy samodzielnie, w parach lub wspólnie, jako cała grupa.
Kwestie organizacyjne:
Termin warsztatu: 04-05.02.2023 (sobota 10-18, niedziela 10-15).
Koszt warsztatu: 550 zł. Zaliczkę w kwocie 50 zł proszę wpłacić na konto: 86 1020 5558 0000 8402 3318 9085 z dopiskiem Warsztaty Szczecin oraz swoim Imieniem i Nazwiskiem oraz numerem telefonu. W cenie warsztatu materiały, ciepłe napoje oraz słodycze.
Miejsce: Miejsce CUD, Sienkiewicza 6/1, Szczecin. Kontakt: 606930656, mail: olgabruszkowska@gmail.com
Kilka słów o mnie:
Nazywam się Olga Bruszkowska. Jestem absolwentką Bałtyckiego Instytutu Psychologii, w którym zdobywałam wiedzę i praktykę z zakresu psychologii konwencjonalnej i alternatywnej. Ukończyłam szereg kursów i warsztatów, miedzy innymi kurs Kronik Akaszy, kurs Hipnozy regresyjnej, kurs Dwupunktu, Roczną Szkołę Astrologii, Szkołę Mediacji i wiele innych. Zafascynowana jestem astrologią, hipnozą regresyjną, numerologią, ustawieniami metodą B.Hellingera a przede wszystkim Kronikami Akaszy, których tematykę zgłębiałam u Gabriell Orr (założycielki Akashic Records INC). Od kilku lat prowadzę sesje indywidualne oraz warsztaty. W swojej pracy pomagam i wspieram osoby w czerpaniu z wszelkich bogactw i darów, jakie każdy w sobie ma oraz w uwalnianiu się od tego, co powinno już odejść.
Zapraszam serdecznie, to będzie niezwykła podróż, a ja z wielką radością będę Ci w niej towarzyszyć 🙂