Warning: Use of undefined constant WP_ENV - assumed 'WP_ENV' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/rafalolichwer/domains/mirrari.pl/public_html/wp-content/uploads/cache/8162a38b6242ffa1e4fd117cd6618d671712be68.php on line 7

Krok naprzód – z odwagą

Chcesz spełnić swoje marzenie? Zrób to, czego bardzo pragniesz, ale bardzo się dotąd bałeś.

Jeśli pokonasz swój lęk, odważysz się zrobić coś, co skutecznie latami torpedowałeś wszystkimi „ale” i „bo”, wtedy dotrzesz do swojej MOCY, do dumy z siebie samego, do radości, satysfakcji, ekscytacji i uśmiechu.

Zrób mały krok, ale ten najtrudniejszy, bo pierwszy.

Weź klucz, który nazywa się ODWAGA i przejdź przez pierwsze drzwi. Poczujesz wtedy, że możesz więcej, że możesz wszystko! I ujrzysz kolejne drzwi, i kolejne, a potem kolejne. I wtedy już nic nie stanie Ci na przeszkodzie.

Ale najpierw weź do ręki notes, wsłuchaj się w siebie i spisz wszystko o czym marzysz, czego w skrytości duszy pragniesz. Ale wszystko, bez fałszywej skromności, ani niepotrzebnej ostrożności. Niech Twoje pragnienia płyną z Twojego serca. A potem popatrz w niebo i poproś o wsparcie. Cały wszechświat będzie Ci sprzyjał, tak, tak, c a l u s i e ń k i 🙂 I niech się dzieje Twoje „Mirari” (z łac. cud).