Praca w Polu – Kroniki Akaszy z elementami Ustawień Systemowych

  • Lokalizacja: Szczecin
  • Cena: 380 zł
  • Data rozpoczęcia: 17/07/2021
  • Data zakończenia: 17/07/2021

Dla kogo jest ten warsztat:

Warsztat przeznaczony jest dla wszystkich osób, które chcą doświadczyć pięknej przestrzeni Akaszy oraz uzdrawiającej jej mądrości i mocy.

Pole Akaszy, pole energoinformacyjne, w którym znajdujemy się wszyscy, przynosi nam wglądy i informacje, które potrzebne są nam na danym etapie życia. Dzięki tym wglądom mamy możliwość coś sobie uświadomić, uwolnić, skonfrontować się, uzdrowić, zmienić swoją optykę patrzenia na sytuacje, osoby czy siebie samego.

Pole ma moc transformacji nas samych. Pracując w nim poddajemy się jego prowadzeniu, bo to co się pojawia jest dokładnie tym, na co jesteśmy gotowi i czego potrzebujemy do swojego dalszego wzrostu i rozwoju.

 

Jeśli więc potrzebujesz:

– uzyskać odpowiedzi na nurtujące Cię pytania

– uzyskać zrozumienie i większą akceptację

– uzdrowić jakąś część siebie samego

– odczuć spokój Duszy i uzdrawiającą moc Pola

– wybaczyć, pojednać się ze sobą lub z kimś

– spotkać się ze swoim wewnętrznym dzieckiem

– spotkać się ze swoimi Duchowymi Opiekunami

– odczuć swoje połączenie ze Źródłem

– zrozumieć dlaczego coś się wydarzyło, jakie było źródło tej sytuacji, uzdrowić to i przetransformować

– lub po prostu popracować nad tym, aby otwierać się na tą przestrzeń i czerpać z niej dla siebie i innych

to zapraszam Cię serdecznie.

 

Metody pracy podczas warsztatu:

Podczas każdego warsztatu łączę ze sobą różne metody, które są mi najbliższe, oraz korzystam ze swoich własnych. Tym sposobem każdy warsztat jest jedyny i niepowtarzalny. Z pewnością jest to warsztat terapeutyczno-duchowy.

Podczas tego spotkania dodatkowo będę korzystać z bogactwa Ustawień Systemowych, które są piękną, wspierającą metodą pracy z Polem Akaszy.

Jak w każdej pracy grupowej niezwykle ważny jest proces, który w tej grupie i w każdym uczestniku się zadziewa. Dlatego to co jest moim priorytetem to stworzenie atmosfery bezpieczeństwa, akceptacji i odpowiedniej przestrzeni dla każdego.

Elementy obowiązkowe to także medytacje prowadzone lub przy dźwiękach instrumentów, oraz mantry. Dodatkowo wahadełko, karty anielskie, taniec, ruch, w zależności od tego, co dana grupa potrzebuje i na co ona sama stworzy sobie przestrzeń.

 

Kwestie organizacyjne:

Warsztaty są jednodniowe. W okresie wakacyjnym koszt 380 zł za osobę. Czas trwania warsztatu od godziny 10 do około 19, z godzinną przerwą na obiad.

Kameralna grupa. Decyduje kolejność zgłoszeń i wpłaconych zaliczek (kwota zaliczki 80 zł).

Miejsce: CUD, Przybyszewskiego 2, Szczecin

Szczegółowe dane do przelewu zaliczki wyślę po zgłoszeniu swojego uczestnictwa.

Kilka słów o mnie:

Nazywam się Olga Bruszkowska. Jestem absolwentką Bałtyckiego Instytutu Psychologii, w którym zdobywałam wiedzę i praktykę z zakresu psychologii konwencjonalnej i alternatywnej. Ukończyłam szereg kursów i warsztatów, miedzy innymi kurs Kronik Akaszy, kurs Hipnozy regresyjnej, kurs Dwupunktu, Roczną Szkołę Astrologii, Szkołę Mediacji i wiele innych. Zafascynowana jestem astrologią, hipnozą regresyjną, numerologią, ustawieniami metodą B.Hellingera a przede wszystkim Kronikami Akaszy, których tematykę zgłębiałam u Gabriell Orr (założycielki Akashic Records INC). Jako Certyfikowany Konsultant Kronik Akaszy prowadzę warsztaty, sesje i odczyty dla innych. W swojej pracy pomagam i wspieram osoby w czerpaniu z wszelkich bogactw i darów, jakie każdy w sobie ma.

 

Zapraszam do niezwykłej podróży 🙂